Když nás dobrodruh, cestovatel a podnikate Albert Fikáček oslovil s tím, že má nápad propojit nezávislé průvodce a cestovatele a potřebuje k tomu nový brand, neváhali jsme, zvedli kompas a namířili k novému designu pro Sira Fogga!

# BRAND

Sir Fogg je člověk, který bez ohledu na názor ostatních odvážně realizuje své plány pokořující psychologické i geografické hranice. 

Takže to chtělo mix odvahy, fantazie a trochu nadsázky. Od všeho tu správnou dávku.

A to všechno zastřešeno noblesou a grácií. Na nás je tedy představit tohle divoké spojení cestovky 21. století a tradičních hodnot.

Pro logo volíme cestu typografického mastecraftu. Logo poctivé, vydřené. Logo, které je pevné, stejně jako hodnoty, které představuje.

A svobodnou paletu barev doplňujeme o vyzývavý claim “Dream is all you need”.

Věděli jsme, že ani v tomto případě se bez ilustračního stylu neobejdeme. Stylu, který formou navazuje na logo, ale obsahem je moderní a překvapující.

Nový vzhled Sir Fogga byl připraven. Zábavný a jedinečný, přesně jako ta dobrodružství, na která vás zve. Cesty kolem světa (nebo kratší) se začaly odvíjet námi navrženým vizuálním směrem – a nás to moc těší!


Zavoláme si? Startujeme nezávazně. 
Pro obě strany. 

Během 20 minut s naším kreativním ředitelem Honzou proberete, s čím můžeme pomoct. Jak to uděláme. A kolik to bude stát.

Radši mailujete? Jak je libo, těšíme se na zprávu. hi@tiptop-gang.com